Den Grønne Dameklub

RESULTATER

Resultat tirsdag den 17. maj 2022 – Dameklubbernes udflugt til Mölle

A-rækkenPoint
20 spillere1. Jette Breum37
2. Jannie Streit34 (bagni: 17)
3. Pia Hoffmeyer34 (bagni: 14)
B-rækken
22 spillere1. Sisse Hagemann36 (bagni: 23)
2. Annette Gerner Hansen36 (bagni: 17 – 14 sidste 6)
3. Susanne Paetsch36 (bagni: 17 – 12 sidste 6)
HoldturneringKarin Pehrsson 133 points
Samlet Stableford-scoreSisse Hagemann
Annette Gerner Hansen
Mette Astrup

Resultat tirsdag den 17. maj 2022

A og B-rækken i en række
19 spillere1. Kirsten Dyhrberg Kyed39
2. Mette Hedegaard36 (bagni: 19)
3. Susanne Hauberg36 (bagni: 17)

Resultat tirsdag den 10. maj 2022

A-rækken
24 spillere1. Lise Hertz41 (bagni: 19)
2. Marianne Øllgaard41 (bagni: 17)
3. Connie Søborg Hansen39
B-rækken
24 spillere1. Karin Pehrsson38
2. Lene Brinch36
3. Elsebeth Schnack35
BirdiesMette AstrupP1 og H5
Marianne ØllgaardH2
Vibeke PiperP8

Resultat tirsdag den 3.maj 2022samt 2 x NP

NavnPoint
A-rækken
18 spillere1. Elisabeth Damgaard36
2. Rose Hansen34 (bagni: 17)
3. Hanne Olander34 (bagni: 12)
19 spillere1. Karin Østergaard Petersen40
2. Kirsten Estrup37 (bagni: 19)
3. Louise Schultz37 (bagni: 18)
Nærmest pindenH2: Inge-Merete Sørensen5,30
F3: Elisa Julsgaard4,78
BirdiesKirsten StageH5
Louise SchultzH9

Resultat tirsdag den 26. april 2022

A-rækken
20 spillere1. Liselotte Therp41
2. Hanne Olander36
3. Marianne Øllgaard35 (bagni: 18)
B-rækken
18 spillere1. Susanne Hauberg38
2. Gitte Baaring Hansen35
3. Kirsten Stage34
BirdiesLiselotte TherpF2
Helle StrømF2 og P8
Susanne PaetschF3
Annette Gerner HansenP3

Resultat tirsdag den 19. april 2022Stableford holdturnering

NavnPoint
BirdiesLene Brinch P3
Karin Østergaard Petersen P3
Holdturnering1.
Lene Ljungqvist
Helle Strøm
Gitte Baaring Hansen
Susanne Hauberg
117 point
(bagni: 61)
2.
Susanne Paetsch
Hanne Randløv
Sari Ottosen
Lene Guldbæk
117 point
(bagni: 60)
3.
Ulla Sonne-Holm
Rose Hansen
Marianne Mønsted
Bodil Olsson
112 point

Resultat tirsdag den 12. april 2022

A-rækken
18 spillere1. Helle Gry Pedersen35
2. Annette Gerner Hansen32
3. Sari Ottosen30
B-rækken
13 spillere1. Lene Ljungqvist32
2. Karin Østergaard Petersen29

Resultat tirsdag den 5. april 2022

A-rækken
12 spillere1. Helle Strøm32
2. Elisabeth Damgaard31
B-rækken
14 spillere1. Louise Schultz37
2. Lene Ljungqvist32
3. Marianne Mønsted27

Resultat tirsdag den 5. oktober 2021Stableford og holdturnering med farvet bold

NavnPoint
A-rækken
Individuel1. Gitte Asserhøj35
B-rækken
Individuel1. Susanne Hauberg33
BirdiesBirgitte Hjorth-Hansen F3
Holdturnering1.
Helle Strøm
Lone Lund-Rasmussen
Hanne Olander
30 point
2.
Birgitte Toftemose
Lis Lilja
Inge-Merete Sørensen
Lene Ljungqvist
25 point

Resultat tirsdag den 28. september 2021

A-rækken
18 spillere1. Helle Gry Pedersen38 (bagni: 23)
2. Me Faurschou38 (bagni: 21)
3. Birgitte Hjorth-Hansen37
4. Liselotte Therp34 (bagni: 18)
B-rækken
21 spillere1. Lene Brinch35
2. Karin Østergaard Petersen34
3. Lone Lund-Rasmussen33 (bagni: 19)
4. Bodil Munch Ipsen33 (bagni: 12)
BirdiesConnie Søborg HansenH2
Lene BrinchP3

Resultat tirsdag den 14. september 2021

NavnPoint
A-rækken
18 spillere1. Connie Søborg Hansen43
2. Rose Hansen37
3. Helle Strøm34
4. Gitte Asserhøj33
B-rækken
23 spillere1. Elsebeth Schnack41
2. Lise Hertz36
3. Karin Pehrsson35
4. Annette Løngreen33
5. Susanne Hauberg31
BirdiesAase Ellgaard JensenP8

Resultat tirsdag den 7. september 20212 x NP

NavnPoint
A-rækken
17 spillere1. Alice Olsen38
2. Helle Strøm 37
3. Helle Gry Pedersen36
B-rækken
20 spillere1. Lis Christensen32
2. Ulla Sonne-Holm31
3. Lis Usinger30
4. Karin Pehrsson29
Nærmest pindenP3: Liselotte Therp7,00
H9: Alice Grinderslev0,93
BirdiesHelle StrømH2

Resultat tirsdag den 31. august 2021Stable-Put

A-rækken
21 spillere1. Gitte Asserhøj36 + 25 = 61
2. Hanne Olander39 + 21 = 60
3. Annette Gerner Hansen36 + 21 = 57
4. Helle Gry Pedersen35 + 18 = 53 (bedst bagni)
B-rækken
23 spillere1. Bodil Munch Ipsen39 + 20 = 59
2. Karin Pehrsson35 + 20 = 55
3. Susanne Lund31 + 18 = 49
4. Lone Lund-Rasmussen29 + 18 = 47
5. Brynhild Løvendorf27 + 16 = 43
BirdiesAnnette Gerner Hansen H9

Resultat tirsdag den 24. august 2021Stableford og holdturnering

NavnPoint
A-rækken
Individuel1. Rose Hansen39 (bedst på de sidste 6 huller)
B-rækken
Individuel1. Randi Jensen40
BirdiesHelle Gry Pedersen F3
Holdturnering1.
Annette Gerner Hansen
Helle Gry Pedersen
Alice Grinderslev
Connie Søborg Hansen
126 point
2.
Ulla Sonne-Holm
Birgitte Thastrup
Randi Jensen
Hanne Heiredal
122 point
3.
Lis Christensen
Lene Brinch
Rose Hansen
Noi Hansen
117 point

Resultat tirsdag den 10. august 2021

A-rækken
22 spillere1. Birgitte Hjorth-Hansen36
2. Susanne Paetsch35
3. Helle Strøm34
4. Alice Olsen33 (bagni: 18)
B-rækken
16 spillere1. Kirsten Dyhrberg Kyed41
2. Lone Lund-Rasmussen33
3. Karin Østergaard Petersen32 (bagni: 16)
BirdiesKirsten Dyhrberg Kyed H1

Resultat tirsdag den 3. august 2021

A-rækken
14 spillere1. Annette Gerner Hansen38
2. Helle Gry Pedersen37
3. Alice Olsen36
B-rækken
20 spillere1. Kirsten Stage39 (sidste hul: 4)
2. Kirsten Dyhrberg Kyed39 (sidste hul: 3)
3. Brynhild Løvendorf32 (bagni: 17)
4. Ulla Sonne-Holm32 (bagni: 15)
Birdies

Resultat tirsdag den 27. juli 2021

NavnPoint
A-rækken
13 spillere1. Hanne Olander38
2. Alice Olsen36
B-rækken
16 spillere1. Kirsten Dyhrberg Kyed42
2. Brynhild Løvendorf36 (bedst bagni)
3. Inger Heinemann36
Nærmest pindenH2: Kirsten Kyed4.60
F3: Brynhild Løvendorf5.07

Resultat tirsdag den 20. juli 2021

NavnPoint
A-rækken
12 spillere1. Helle Strøm36 (bagni: 22)
2. Elisabeth Damgaard36 (bagni: 18)
B-rækken
18 spillere1. Kirsten Dyhrberg Kyed36
2. Marianne Hofmann35
3. Lis Christensen34
4. Noi Hansen33 (bagni: 18)
BirdiesSusanne LundP8

Resultat tirsdag den 13. juli 2021

NavnPoint
A-rækken
16 spillere1. Helle Strøm33
2. Susanne Paetsch32
3. Marianne Øllgaard31
B-rækken
23 spillere1. Randi Jensen36
2. Birgitte Toftemose34
3. Bodil Munch Ibsen33 (bedst sidste 6)
4. Lene Brinch33
5. Marianne Hoffmann33
BirdiesMarianne HofmannH2

6. juli 2021 – Dameklubbernes udflugt til Fredensborg Golf Club

NavnPoint
Antal spillere 28
Individuel:1. Birgitte Toftemose41
2. Mette Astrup40
3. Lene Ljungqvist39
4. Helle Gry Pedersen36
Vinderhold:Alice Olsen
Samlet stablefordscore 132Karin Østergaard Petersen
Karin Pehrsson
Lone Lund-Rasmussen
BirdiesLise HertzHul 8
Conny MortensenHul 8
Karin PehrssonHul 10
Helle Gry PedersenHul 13

Resultat 29. juni 2021

NavnPoint
A-rækken
23 spillere1. Lene Ljungqvist39
2. Marianne Øllgaard38 (bagni 18)
3. Susanne Paetsch38 (bagni 17)
4. Birgitte Hjorth-Hansen36
5. Helle Gry Pedersen35
B-rækken
23 spillere1. Hanne Randløv39
2. Lis Christensen38
3. Lise Hertz36
4. Kirsten Stage34 (sidste seks 15)
5. Brynhild Løvendorf34 (sidste seks 12)
BirdiesBirgitte Hjorth-HansenP3
Bodil Munch IpsenH8
Nærmest pindenGitte Asserhøj2,82 m
Annette Gerner Hansen3,95 m

Resultat 22. juni 2021

NavnPoint
A-rækken
25 spillere1. Marianne Øllgaard38 (bagni 20)
2. Helle Gry Pedersen38 (bagni 18)
3. Helle Strøm37
4. Connie Søborg Hansen36
5. Alice Olsen35
B-rækken
16 spillere1. Lise Hertz38
2. Susanne Hauberg36
3. Hanne Olander35
BirdiesSusanne HaubergP8
Birgitte Hjorth-HansenH2

Resultat 15. juni 2021

NavnPoint
A-rækken
19 spillere1. Susanne Mia Paetsch40
2. Mette Astrup38
3. Helle Gry Pedersen36
4. Rose Hansen34 (bagni: 16)
B-rækken
18 spillere1. Kirsten Dyhrberg Kyed34 (bagni: 18)
2. Marianne Mønsted34 (bagni: 9)
3. Brynhild Løvendorf31 (bagni: 16)
4. Lene Brinch31 (bagni: 12)
BirdiesH3: Susanne Mia Paetsch

Resultat 1. juni 2021

NavnPoint
A-rækken
24 spillere1. Me Faurschou37 (bedst bagni)
2. Aase Ellgaard Jensen37
3. Liselotte Therp33 (bedst bagni)
4. Helle Gry Pedersen33
5. Connie Søborg Hansen31 (bedst bagni)
B-rækken
25 spillere 1. Lene Ljungqvist34
2. Lene Brinch33
3. Lene Guldbæk32
4. Elsebeth Schnack31
5. Birgitte Toftemose30
BirdiesP8: Hanne Heiredal
H2: Anette Kristensen

Resultat 25. maj 2021

(dårligt vejr)NavnPoint
A-rækken
8 spillere1. Aase Ellgaard Jensen55 (stableput)
B-rækken
4 spillere 1. Lene Ljungqvist50 (stableput)
BirdiesH2: Alice Grinderslev
F8: Helle Gry Pedersen

Resultat 18. maj 2021

NavnPoint
A-rækken
22 spillere1. Vivi Benn32
2. Rose Hansen31
3. Me Faurschou30
4. Birgitte Campion29 (bagni 15)
B-rækken
27 spillere1. Susanne Hauberg32
2. Lise Hertz30 (bagni 15)
3. Hanne Olander30 (bagni 13)
4. Lene Brinch28
5. Kirsten Dyhrberg Kyed27 (bagni 18)
BirdiesP8: Judith Kähler

Resultat 11. maj 2021

NavnPoint
A-rækken
20 spillere1. Susanne Mia Paetsch35
2. Conny Mortensen34
3. Aase Ellgaard Jensen31
4. Karen Gram28
B-rækken
24 spillere1. Birgitte Toftemose35
2. Marianne Mønsted34
3. Hanne Randløv31
4. Randi Jensen29
5. Lise Hertz26
BirdiesP3: Susanne Mia Paetsch
H2: Karen Gram
H9: Randi Jensen
P3: Lis Christensen

Resultat 4. maj 2021

NavnPoint
A-rækken
10 spillere1. Mette Astrup27
2. Birgitte Hjorth-Hansen26
B-rækken
6 spillere1. Lone Lund-Rasmussen28 (bagni 13 – sidste 6: 8)

Resultat 27. april 2021

NavnPoint
A-rækken
23 spillere1. Connie Søborg Hansen35
2. Birgitte Hjorth-Hansen34
3. Mette Astrup31 (bagni 18)
4. Alice Olsen31 (bagni 13)
5. Helle Gry Pedersen30
B-rækken
28 spillere1. Susanne Hauberg37
2. Lise Hertz32 (bagni 20)
3. Kirsten Dyhrberg Kyed32 (bagni 19)
4. Lene Ljungqvist31 (bagni 19)
5. Birgit Digman Thiesen31 (bagni 16)
6. Randi Jensen31 (bagni 15)
BirdiesF8: Connie Søborg Hansen

Resultat 20. april 2021

NavnPoint
A-rækken
20 spillere1. Birgitte Hjorth-Hansen37 (bagni 22)
2. Connie Søborg Hansen37 (bagni: 18)
3. Annette Gerner Hansen36
4. Alice Grinderslev35
B-rækken
31 spillere1. Lene Ljungqvist38
2. Marianne Mønsted34 (bagni 17 – sidste 6:13)
3. Lis Christensen34 (bagni 17 – sidste 6:9)
4. Lise Hertz34 (bagni 14)
5. Mette Hedegaard32 (bagni 19)
6. Bodil Munch Ipsen32 (bagni 15)

Resultat 13. april 2021

NavnPoint
A-rækken
19 deltagere1. Conny Mortensen30 (bagni: 17)
2. Gitte Asserhøj30 (bagni: 15)
3. Liselotte Therp30 (bagni: 13)
4. Birgitte Hjorth-Hansen29
B-rækken
25 deltagere1. Birgitte Toftemose33
2. Hanne Randløv29 (bagni: 16)
3. Marianne Hofmann29 (bagni: 13)
4. Marianne Mønsted26
5. Bodil Munch Ipsen25 (bagni: 14)

Resultat åbningsturnering 6. april 2021

NavnPoint
A-rækken1. Helle Gry Pedersen31
15 deltagere2. Karin Pehrsson30 (9 huller)
3. Conny Mortensen27 (bedst bagni)
B-rækken
16 deltagere1. Lene Ljungqvist32
2. Lene Brinch31
3. Mette Hedegaard29 (9 huller)


——————————————————————————————————————————————–


Resultat 6. oktober 2020
NavnPoint
Individuel:
A-rækken1. Liselotte Therp35 point
2. Marianne Øllgaard34 point (bagni: 18 – sidste 6: 11 point)
3. Helle Gry Pedersen34 point (bagni: 18 – sidste 6: 10 point)
4. Gitte Asserhøj34 point (bagni: 17 point)
B-rækken1. Susanne Hauberg36 point
2. Susanne Paetsch31 point (bagni: 18 – sidste 6: 13 point)
3. Lene Ljungqvist31 point (bagni: 18 – sidste 6: 11 point)
4. Marianne Mønsted31 point (bagni 16 point)
Holdturnering:
1. 106 point
(bagni 55 point)
Kirsten Stage
Lene Ljungqvist
Marianne Øllgaard
Noi Hansen
2. 106 point
(bagni 49 point)
Helle Gry Pedersen
Bodil Munch Ipsen
Else Boysen
Alice Olsen

Resultat 29. september – Stableford

NavnPoint
A-rækken1. Birgitte Hjorth-Hansen36 point (bedst bagni)
25 spillere2. Rie Lottrup36 point
3. Conny Mortensen34 point
4. Rose Hansen33 point (bedst bagni)
B-rækken1. Lene Brinch37 point
15 spillere2. Jette Bondo34 point
3. Lene Ljungqvist33 point
BirdiesConny Mortensen
Helle Strøm
P6
H9

Resultat Kokkedal – 23. september

NavnPoint
Nr. 1Jannie Streit36
Nr. 2Liselotte Therp35
Nr. 3Jette Lindgreen34
Nr. 4Susanne Bengtsen34
Nr. 5Aase Ellgaard31
Nr. 6Hanne Bak31
Nærmest pinden
Hul 9
Hul 17
Aase Ellgaard Jensen
Hanne Bak
BirdiesHul 13: Helle Lindblad
Hul 16: Jette Lindgreen

Resultat 22. september – Stableford

NavnPoint
A-rækken1. Alice Grinderslev40 point
22 spillere2. Rose Hansen36 point
3. Kirsten Stage33 point (bagni 18)
4. Lene Allingstrup33 point (bagni 15)
B-rækken1. Randi Jensen35 point
15 spillere2. Susanne Paetsch30 point (bagni 18)
3. Lene Brinch30 point (bagni 15)
BirdiesH2 Gitte Asserhøj
H5 Alice Grinderslev
H9 Lis Lilja

Resultat 15. september – Helsingør Golf Club

NavnPoint
A-rækken1. Liselotte Therp31 point
2. Lisbeth Wolff30 point
3. Annette Gerner Hansen29 point (bedst bagni)
B-rækken1. Lene Ljungqvist33 point
2. Randi Jensen32 point
3. Susanne Paetsch29 point
HoldturneringNr. 1
Liselotte Therp
Conny Mortensen
Susanne Paetsch
Lise Riis
100 point
Nr. 2
Helle Gry Pedersen
Lisbeth Wolff
Jette Bondo
Inge Gardar
98 point
Nærmest pindenHul 4: Ingen
Hul 17: Vibeke Piper

7,0 m

Resultat 8. september – stableford

NavnPoint
A-rækken1. Mette Astrup39 point
24 spillere2. Gitte Asserhøj36 point
3. Helle Gry Pedersen33 point
4. Elisabeth Damgaard32 point (bedst bagni)
B-rækken1. Hanne Olander27 point (bedst bagni)
12 spillere2. Jette Bondo27 point
Birdies
Betty Lind
P8

Resultat 25. august – stableford

NavnPoint
A-rækken1. Annette Gerner Hansen39 point
18 spillere2. Birgitte Hjorth-Hansen35 point
3. Me Faurschou34 point (21 bagni)
4. Helle Gry Pedersen34 point (17 bagni)
B-rækken1. Susanne Lund39 point
21 spillere2. Lene Ljungqvist38 point
3. Randi Jensen35 point
4. Brynhild Løvendorf31 point
Birdies Karin Østergaard Petersen
Me Faurschou
F8
P8

Resultat 11. august – stableford

NavnPoint
A-rækken1. Helle Gry Petersen40 point
20 spillere2. Alice Olsen38 point
3. Gitte Asserhøj 37 point
4. Karen Gram36 point
B-rækken1. Lis Usinger34 point
12 spillere2. Randi Jensen33 point
Birdies Karen GramH5

Resultat 4. august – Hornbæk Golfklub

24 piger deltog i kør-selv-turen til Hornbæk i dejligt sommervejr – flot bane og lækker frokost

1. Susanne Paetsch36 p (bedst bagni)
2. Randi Jensen36 p
3. Alice Olsen35 p
BirdieKirsten Schwartzbach – hul 17

Resultat 28 juli – stableford

NavnPoint
A-rækken1. Vivi Benn33 point
17 spillere2. Birgitte Hjorth-Hansen31 point
3. Vibeke Piper
29 point (bedst bagni)
B-rækken1. Noi Hansen31 point
2. Lis Lilja30 point
3. Lis Usinger29 point (bedst bagni)
Birdies Gitte AsserhøjP1

Resultat 21. juli – stableford og fourball bestball

Vi fejrede Den Grønne Dameklubs 25 års jubilæum med en turnering, hvor 50 piger deltog. Det blev en dejlig dag med sol og blæst og efterfølgende en lækker frokostanretning.

NavnPoint
Holdturnering1. præmie
Bodil Munch Ipsen
Alice Grinderslev
Annette Gerner Hansen
Ulla Sonne-Holm
118
2. præmie
Lene Brinch
Alice Olsen
Kirsten Schwartzbach
Lene Allingstrup
115
Individuel1. Bodil Munch Ipsen 45
2. Kirsten Stage38 (bedst bagni
Nærmest pindenH9: Kirsten Stage7,02 m
F8: Rose Hansen0,96 m
Birdies Bodil Munch Ipsen
Lis Lilja

H2
F3

Resultat 14. juli – stableford

NavnStableford
A-rækken 1. Alice Olsen38
19 spillere 2. Rose Hansen36
3. Birgitte Hjorth Hansen33
4. Annette Gerner Hansen32
B-rækken1. Susanne Borch32
18 spillere 2. Randi Jensen31
3. Brynhild Løvendorf30
4. Lene Brinch29 (bedst bagni)
Birdies Helle Strøm
Brynhild Løvendorf
F3
F3

Resultat 7. juli – stableford

NavnStableford
A-rækken 1. Rose Hansen34
16 spillere 2. Aase Ellgaard Jensen33 (bedst bagni)
3. Conny Mortensen33
B-rækken1. Ulla Sonne-Holm32
13 spillere 2. Kirsten Estrup30
Birdies Marianne Øllgaard
Helle Gry Pedersen
Aase Elgaard Jensen
P8
H2
H5

Resultat 30. juni – stableford

NavnStableford
A-rækken 1. Mette Astrup33
14 spillere 2. Alice Grinderslev32
3. Rose Hansen31
B-rækken1. Bodil Ipsen32
15 spillere 2. Lis Lilja29
3. Noi Hansen28
Birdies

Resultat 23. juni – stableford

NavnStableford
A-rækken 1. Mette Astrup36
23 spillere 2. Marianne Øllgaard33 (bedst bagni)
3. Connie Søborg33
4. Elisabeth Damgaard 30 (bedst bagni)
B-rækken1. Lene Brinch35
20 spillere 2. Kirsten Estrup29 (bedst bagni)
3. Jette Bondo29
4. Hanne Olander28
Birdies Connie SøborgF3

Resultat 16. juni – stableford

NavnStableford
A-rækken 1. Marianne Øllgaard33 (11 sidste 6)
28 spillere 2. Birgitte Hjorth-Hansen33 (9 sidste 6)
3. Elisabeth Damgaard33 (6 sidste 6)
4. Susanne Paetsch 31 (bedst bagni)
B-rækken1. Hanne Olander35
20 spillere 2. Lone Lund-Rasmussen31 (8 sidste 3)
3. Elsebeth Schnack31 (7 sidste 3)
4. Lene Ljungqvist29
Birdies Elisabeth Damgaard
Me Faurschou
Alice Grinderslev
P7
H9
H9

Resultat 9. juni – Slagspil med loft

NavnSlag Stableford
A-rækken 1. Birgitte Hjorth-Hansen7139
25 spillere 2. Susanne Paetsch7333
3. Connie Søborg7533
4. Me Faurschou (best bagni)7733
B-rækken1. Jette Bondo7931
18 spillere 2. Lone Lund-Rasmussen8128
3. Susanne Lund (bedst bagni)8226
4. Kirsten Estrup8226
Birdies

Resultat 2. juni 2020 – stableford

NavnPoints
A-rækken 1. Hanne Heiredal36
27 spillere 2. Helle Gry Petersen35
3. Gitte Asserhøj34
4. Me Faurschou32 (bedst bagni)
B-rækken1. Jette Bondo39
20 spillere 2. Liselotte Terp38
3. Kirsten Estrup35
4. Lone Lund Rasmussen32
Birdies Lene AllingstrupF8

Resultat 26. maj 2020 – Stableford

NavnPoints
A-rækken 1. Susanne Paetsch37
23 spillere 2. Rose Hansen33 (bedst bagni)
3. Birgitte Hjorth-Hansen33
4. Gitte Asserhøj32 (bedst bagni)
B-rækken1. Lene Ljungqvist 37
22 spillere 2. Susanne Hauberg 33
3. Jette Bondo (9 h omregnet til 18 h) 32
4. Bente Eriksen29
Birdies Susanne Paetsch
Brynhild Løvendorf
Vivi Benn
Helle Strøm
P8
P8
H9
P6